CO SPOLU PROBEREME

Dohledají vás lidé na internetu?

Kdo o vás neví, nic si od vás nekoupí. Proto je dobré být ve výsledcích vyhledávačů na první stránce. Zkuste si na Google nebo Seznam napsat název vaší firmy nebo třeba váš hlavní výrobek. Pokud vaši webovou stránku najdete až na desáté stránce, lidé už k vám ani nedoklikají. Zaměříme se na váš marketing na internetu.

V čem jste nejlepší?

Oslovujte ty správné lidi, poznejte jejich potřeby a nabízejte jim své nej. Aby si vás všimli. A rozhodli se pro vás. A rádi se k vám vraceli. Když lidem budete připadat stejní jako všichni ostatní konkurenti, nebudou mít důvod chodit zrovna k vám. Nebo budou chtít, abyste byli nejlevnější. A to asi nechcete vy. Proto spolu vyladíme vaše marketingové myšlení.

Komunikujete s lidmi?

Dát jednou za půl roku na facebook fotku z firemního večírku není to pravé ořechové. A hlavně, popis vaší firmy by měl vyjadřovat stejné sdělení všude, kde se s ním lidé potkají. Nemůžete na webových stránkách vyzdvihovat to, že nabízíte nejluxusnější kávu ve městě, a zároveň na tabuli před kavárnou tvrdit, že je nejlevnější. Sjednotíme vaši marketingovou komunikaci.

marketingová konzultace na míru

Jsem žena. Takže vašim zákaznicím budu dobře rozumět.